Solārie lielceļi - šobrīd nereāli, bet ideja ar potenciālu
Solārie lielceļi - šobrīd nereāli, bet ideja ar...

Ja visā pasaulē ceļi un stāvvietas tiktu veidotas no saules baterijām, mēs iegūtu milzum daudz enerģiju. Tieši šādu ideju attīsta Scott Brusow, kurš arī ir Solar Roadways veidotājs. Ideja ir grandioza, bet pagaidām nerealizējama vairāku iemeslu dēļ. Viens no tādiem ir solāro paneļu izturība. Jau ikdienā varam novērot, kā deformējas asfalts pie laika...

13.novembris,2009 dizains
Kad čūska paēdusi, tad rodas gaisma
Kad čūska paēdusi, tad rodas gaisma

Oriģināla lampa, ko veidojis dizaineris Hans A Huseklepp sadarbojoties ar Davide Groppi. Lampas "After dinner" un "After lunch" izmanto taupīgās luminescences spuldzītes, kuras dikti nesakarst. Lampa neierobežo lietošanas vietas izvēlē. Par iedvesmu izmantota čūska, kuras nereti izvēlas par sevi lielāku upuri un izskatās amizanti, kad kunkulis lēnām slīd uz leju.  

12.novembris,2009 dizains
OZO pulkstenis
OZO pulkstenis

Interesantu konceptu rokas pulkstenim ir izveidojis krievu dizaineris Anton Repponen, kura ciparnīca gudri sasaucas ar tā nosaukumu "OZO". Viena ciparnīca rāda minūtes, bet otra rāda stundas. Tīrs, elegants un oriģināls dizains.    

09.novembris,2009 dizains
Velomānu laikrādis
Velomānu laikrādis

Oriģināli, izmantojot esošus produktus veidoti, pulksteņi padevušies stuffmadefromstuff. Pirmais, ko ieraudzīju, bija no velosipēda riepas diska veidots pulkstenis, taču aplūkojot i-veikala piedāvājumu atklājās arī ļoti saistošs pulkstenis, kurš veidots no cietņa (tautā "cietais" disks). Mākslinieks ir radošs un jaunu iespēju meklējumos. Ja jums ir idejas, variet piedāvāt!  

05.novembris,2009 dizains
Variācija par nākotnes virtuvi
Variācija par nākotnes virtuvi

Tehnoloģijām attīstoties, attīstās arī interjera dizains un funkcionalitāte. Pirms vairākiem gadiem, skatoties filmu "5. elements", likās, ka tāda nākotne ir diezgan nereāla. Šobrīd situācija ir pavisam cita. Preces noveco ātri un vietā ir jau kaudze ar citām nevajadzīgām precēm.  Eliza Shubert veidotās virtuves nianses un līdzību var jau saskatīt pašmāju...

03.novembris,2009 dizains
Moderns globuss ar magnētisko lauku
Moderns globuss ar magnētisko lauku

Standarta globuss mūs nedaudz ierobežo lietošanā, tāpēc Cram ir izveidojis globusu, kurā zemeslode tiek kontrolēta, izmantojot elektroniski veidotu magnētisko lauku. Ļoti gribētos šādu globusu pagrozīt. Pamatnē ir iebūvēts čips, kas notur zemeslodi pareizajā vietā un attālumā. Globuss ir nopērkams, turklāt cena arī nav nekāda astronomiskā - 75$.

03.novembris,2009 dizains