Militārā mantojuma atdzimšana
Militārā mantojuma atdzimšana

Pionen ir, tagad jau bijušā, civilās aizsardzības objekta kodētais nosaukums. Tas atrodas Zviedrijā, Stokholmas centrā, Baltā kalna (Vita Bergen) iekšienē. 30 m dziļumā esošais bunkurs bija paredzēts ārkārtas kara gadījumiem, kad tiktu izmantoti kodolieroči. Šodien šis bunkurs ir pārvērties par modernu datu centru.

30.marts,2010 interjers
WeSC veikalu jaunais koncepts
WeSC veikalu jaunais koncepts

25. februārī Stokholmā tika atvērts jaunais konceptuālais WeSC veikals. Nedalītu uzmanību piesaistīja apgaismojuma risinājums. Griestos iekārtās lampas izskatās vienreizēji un vēljoprojām nodarbojos ar to meklēšanu. Arī plauktu augšdaļā iebūvētās lampas ir gana oriģināls un, manuprāt, veiksmīgs risinājums.   

28.februāris,2010 interjers
Latvijas Paviljons Šanhajas World Expo 2010
Latvijas Paviljons Šanhajas World Expo 2010

Latvija ir viena no valstīm, kas piedalīsies Šanhajas World Expo 2010 izstādē, kas noritēs no 1. maija līdz 31. oktobrim. Būdama viena no nozīmīgajām izstādēm pasaulē, World Expo ir vērsta uz individuālu valstu tēlu veidošanu. Gods projektēt Latvijas Paviljonu Šanhajas izstādē tika arhitektūras firmai Mailītis A.I.I.M. Un ar roku uz...

22.februāris,2010 interjers
Industriāls frizētavas interjers
Industriāls frizētavas interjers

Jo vairāk apskatu interjerus, kur dominē betons, jo drūmāki tie man šķiet. Tiesa, citam patīk lietainas dienas, citam saulainas, tāpēc spriest par betona nozīmi un nepieciešamību katrā klimatā var dažādi. Vairāk aizrāva interesantais spoguļu risinājums, kas ir sapludināts ar matēto virsmu, kas man radīja asociācijas ar notīrītu laukumu noputējušam, ar...

18.februāris,2010 interjers
ZMIK veidotais interjers `Anna`
ZMIK veidotais interjers `Anna`

Viens no pēdējā laika interesantākajiem interjera risinājumiem ir padevies ZMIK. Interjers ir veidots saistībā ar interaktīvo mediju iart interactive biroja maiņu. Interjera sienas klāj līnijas, kuras no 5 skatu punktiem veido sava veida virtuālo telpu aiz sienām, bet no citiem punktiem izskatās pēc abstraktām līnijām.  

15.februāris,2010 interjers
Arhitektu karnevāls „DZĪVE KA KINO”
Arhitektu karnevāls „DZĪVE KA KINO”

Pirmizrāde:   2010.gada 19.februāris plkst.21 Grīvas Mēbeles, Daugavgrīvas iela 31, 3.korpuss  

11.februāris,2010 interjers