Veca garāža pārtop par mazu mājokli
Veca garāža pārtop par mazu mājokli

Michelle De La Vega ir ķērusies klāt garāžai un pārvērtusi to no iekšpuses līdz nepazīšanai. Nepilnos 24 kvadrātmetros ietilpinot vietu visam nepieciešamajam, pat guļvietai. Iespaidīgi!

30.March,2012 interjers
Dzīvoklis pamestā noliktavā
Dzīvoklis pamestā noliktavā

Pārveidošanas projekti ir vieni no interesantākajiem, it sevišķi, kad telpas funkcionālais pielietojums tiek mainīts. Tā arī šajā gadījumā dzīvoklis ir veidots pamestās noliktavas telpās. Ēka atrodas Melburnā un ēkas celšanas laiks datējams ar 1880'o gadu. Dzīvoklī ir trīs guļamistabas, divas vannas istabas, kā arī plaša dzīvojamā platība. Betona griesti un...

30.March,2012 interjers
Sūnu māksla no Anna Garforth
Sūnu māksla no Anna Garforth

Mākslai nav robežu, kā arī materiāli, ar kuriem tā tiek veidota, var būt visdažādākā. Anna Garforth veido darbus, kur galvenā loma piešķirta sūnām. Starp šiem darbiem ir "The Big Bang", kur mēģināts attēlot sprādzienu, "Moss cross", kā arī dažādi uzraksti uz sienām. 

30.March,2012 dizains
Ļaundaru vecumdienas
Ļaundaru vecumdienas

Itāļu fotogrāfs Frederico Chiesa sadarbojoties ar vizāžisti Carolina Trotta ir izveidojuši foto sēriju, kur tiek attēloti 70'o un 80'o gadu ļaundari savās vecumdienās. Šajā projektā ar nosaukumu "Horror vacui" ir personāži no tādām filmām kā "Nightmare of elm street", "The Shining", "Friday the 13th", "Star Wars" un "The Halloween". 

29.March,2012 dzīvesveids
Dubultais pakaramais "Benvenuto"
Dubultais pakaramais "Benvenuto"

Itāļu dizainere Stefania Nicolosi ir izveidojusi drēbju pakaramo "Benvenuto", kur lejas daļa ir veidota kā spoguļattēls augšdaļai. Šāds risinājums ļauj ne tikai pakārt mēteli, bet uz otra āķa iespējams pakārt somiņu, šalli vai cepuri. 

29.March,2012 dizains
Viegli tīrāms divdaļīgs putotājs
Viegli tīrāms divdaļīgs putotājs

Šis divdaļīgais putotājs Divisible ir red dot 2011. gada balvas ieguvējs konceptu kategorijā. Tā autore ir Kwon Hansol, kura ir devusi mazu, bet būtisku izmaiņu putotājam, ta rokturi sadalot divās daļās. Tādējādi iespējams vieglāk to nomazgāt pēc tam, kad ir maisīts kas grūtāk tīrāms. 

28.March,2012 dizains