Cīņa ar bedrēm ceļu segumā
Cīņa ar bedrēm ceļu segumā

Arī Kanādā bedres ceļa segumā ir problēma, tāpēc Taxi izveidoja iPhone aplikāciju, bet, lai to popularizētu, Montreālas centrā izveidoja diezgan iespaidīgu reklāmas triku, radot efektu, ka auto ir krietni dziļi iekritis bedrē. 

16.March,2012 dzīvesveids
Mini Kijeva
Mini Kijeva

Efim Graboy un Daria Turetski ir izveidojuši stop-kadru video par pavasari Kijevā. Izmantojot tilt-shift metodi, panākta miniatūras pilsētas efekts. 5 dienu un 2 nakšu laikā mākslinieki radīja 25'000 bilžu, no kurām tad arī vairāku mēnešu laikā tika radīts šis video. 

16.March,2012 dzīvesveids
Virvju plaukts
Virvju plaukts

Ungāru dizaineri Kata Monus un Tamas Bozsik ir izveidojuši plauktu, kur rāmis veidots no oša, bet lina virves veido plauktus un nostiprina konstrukciju. Pateicoties mehānismam plaukta lejasdaļā, virvi ik pa laikam iespējams nostiept.

15.March,2012 dizains
SPIT īpaši stiprā kampaņa
SPIT īpaši stiprā kampaņa

Reklāmas aģentūra Euro RSCG ir izveidojusi kampaņu uzņēmumam SPIT, kuri piedāvā profesionālus stiprinājuma risinājumus. 

15.March,2012 dzīvesveids
"Vārds kā attēls" no Ji Lee
"Vārds kā attēls" no Ji Lee

"Word as image" ir Ji Lee veidots projekts, kur, izmantojot iemaņas grafikas dizainā, dizainers ir veidojis no vārdiem sava veida attēlus. Ji Lee ir strādājis tādos uzņēmumos kā BBDO, Saatchi & Saatchi, Publicis, Euro RSCG un pat Google, taču pirms gada pievienojās facebook komandai.   

14.March,2012 dizains
Portreti veidoti no ēku apmetuma
Portreti veidoti no ēku apmetuma

Ja citiem ielu māksla asociējas ar graffiti, tad mūsdienās tā ir attīstījusies un tiek izmantoti dažādi līdzekļi, lai panāktu interesantus efektus. Portugāļu ielu mākslinieks Alexande Farto jeb Vhils par saviem darba rīkiem ir izvēlējies kaltus, āmurus un pat sprāgstvielas, lai no vecu ēku apmetuma veidotu portretus.   

14.March,2012 māksla