Sūnu māksla no Anna Garforth
Sūnu māksla no Anna Garforth

Mākslai nav robežu, kā arī materiāli, ar kuriem tā tiek veidota, var būt visdažādākā. Anna Garforth veido darbus, kur galvenā loma piešķirta sūnām. Starp šiem darbiem ir "The Big Bang", kur mēģināts attēlot sprādzienu, "Moss cross", kā arī dažādi uzraksti uz sienām. 

30.marts,2012 dizains
Ļaundaru vecumdienas
Ļaundaru vecumdienas

Itāļu fotogrāfs Frederico Chiesa sadarbojoties ar vizāžisti Carolina Trotta ir izveidojuši foto sēriju, kur tiek attēloti 70'o un 80'o gadu ļaundari savās vecumdienās. Šajā projektā ar nosaukumu "Horror vacui" ir personāži no tādām filmām kā "Nightmare of elm street", "The Shining", "Friday the 13th", "Star Wars" un "The Halloween". 

29.marts,2012 dzīvesveids
Dubultais pakaramais "Benvenuto"
Dubultais pakaramais "Benvenuto"

Itāļu dizainere Stefania Nicolosi ir izveidojusi drēbju pakaramo "Benvenuto", kur lejas daļa ir veidota kā spoguļattēls augšdaļai. Šāds risinājums ļauj ne tikai pakārt mēteli, bet uz otra āķa iespējams pakārt somiņu, šalli vai cepuri. 

29.marts,2012 dizains
Viegli tīrāms divdaļīgs putotājs
Viegli tīrāms divdaļīgs putotājs

Šis divdaļīgais putotājs Divisible ir red dot 2011. gada balvas ieguvējs konceptu kategorijā. Tā autore ir Kwon Hansol, kura ir devusi mazu, bet būtisku izmaiņu putotājam, ta rokturi sadalot divās daļās. Tādējādi iespējams vieglāk to nomazgāt pēc tam, kad ir maisīts kas grūtāk tīrāms. 

28.marts,2012 dizains
Austiņas Zik no Filipa Starka
Austiņas Zik no Filipa Starka

CES 2012 tika prezentētas Filipa Starka un Parrot sadarbībā tapušās bluetooth austiņas Zik, kurām ir ne tikai elegants dizains, bet arī krietna deva tehnoloģiju, kas samazina trokšņu līmeni, pielāgo skaļumu, kad notiek telefonsaruna, kā arī skārienjūtīga kontrole un austiņas tiek automātiski izslēgtas, kad netiek izmantotas. 

28.marts,2012 dizains
Marshall pastiprinātāja ledusskapis
Marshall pastiprinātāja ledusskapis

Marshall ir vairs ne tikai augstas klases pastiprinātāji, bet arī aukstas klases ledusskapji. Tagad koncerta laikā vari eleganti novietot papildus pastiprinātāju, kurš pilda ledusskapja funkcijas. Ko tur glabāt, katra paša ziņā.  Pāris bildes un reklāmas video iespējams apskatīties tālāk rakstā. 

27.marts,2012 dizains