Sviras lampa
Sviras lampa

Vācu dizainers Matthias Ries radījis lampu "Switchpoint", kuru bīdot var regulēt apgaismojuma intensitāti. Šo lampu bija iespējams arī aplūkot Milānā pie jauno dizaineru darbiem.   

21.maijs,2010 dizains
Inovatīva un pavasarīga taburete
Inovatīva un pavasarīga taburete

Holandiešu dizainers Erik Jansen ir radījis tiešām skaistu tabureti ar nosaukumu "Spring". Taburete atgādina plaukstošu ziedu, tādēļ visdrīzāk arī tāds nosaukums. Taburete inovatīva ir konstrukcijas un tehnikas ziņā. Veidota no bambusa strēmelēm, kuras ir liekti līmētas un sastiprinātas kopā.  

20.maijs,2010 dizains
Pārsteidzošas transformējamās mēbeles
Pārsteidzošas transformējamās mēbeles

Resource Furniture ir uzņēmums no Ņujorkas, kurš izplata itāļu zīmola Clei un citu Eiropas mēbeļu ražotāju produktus. Jau pirms diviem gadiem publicējām rakstu par nu jau diezgan populāro divstāvīgo gultu, kura transformējās dīvānā, tad nu piedāvāju noskatīties video, kurā plašāk tiek stāstīts un demonstrēts par piedāvāto produkciju. Idejas un izpildījums...

20.maijs,2010 dizains
Aviatoru stereo austiņas
Aviatoru stereo austiņas

Roc Nation sadarbojoties ar Skullcandy ir radījuši Aviatoru stereo austiņu kolekciju. Negribu būt pārsteidzīgs apgalvojumos, bet šķiet, ka šīs ir vienas no stilīgākajām austiņām, kādas ir nācies redzēt. Pieejamas šīs austiņas būs 2010. gada jūnijā un diemžēl nav ne jausmas, cik viņas maksās.  

19.maijs,2010 dizains
Lietussargs ar krūzīšu turētāju
Lietussargs ar krūzīšu turētāju

Rokas ir tikai divas. Vari izstiepties vai sarauties, bet tāds ir fakts. Līst lietus, ir kafijas krūzīte rokās, zvana telefons vai jāizpilda kāda cita akrobātiska darbība, bet kā? Jung - Woo Lee no EK Design to risina, izveidojot lietussargu ar glāzīšu turētāju.    

18.maijs,2010 dizains
Minimālisma un luksus stilā veidots interjers
Minimālisma un luksus stilā veidots interjers

Neapskatot interjera autoru, šķita, ka tas ir Karim Rashid darbs, tomēr uzzinot, ka tas nav viņš, nebiju pārsteigts. Lai gan salīdzinoši košie rozā un zaļie toņi, kā arī glancētās virsmas liecina par Rashid stilu, Interjerā dominē pārāk daudz gaišais tonis, kas telpu padara, manuprāt, pārāk aukstu un sterilu priekš mājvietas....

17.maijs,2010 interjers