Moduļu dīvāna koncepts
Moduļu dīvāna koncepts

Industriālais dizainers Jordi Blasi no Spānijas ir izveidojis interesantu moduļu dīvānu, kas ļauj to pielāgot telpas nepieciešamībām un variēt ar izkārtojumu. Lai nebūtu jāstumda un jāgroza katrs posms, grozāma ir atzveltne. Priekšrocība ir arī tā, ka iespējams spēlēties ar krāsām, mainot krāsainās atzveltnes vai pamatnes.  

13.maijs,2010 dizains
Kartona šūpuļbumba
Kartona šūpuļbumba

Tieši tik vienkārši tas arī ir. Lielisks DIY jebšu "dari pats" piemērs no franču dizainera Sylvain Bienvenu. Piešķirot kartonam otro dzīvi, ir iespējams radīt kaut ko līdzīgu šūpuļkrēslam. Kā? Bildēs viss ir redzams. Sēdi un šūpojies!  

13.maijs,2010 dizains
Aprīļa TOP8 raksti
Aprīļa TOP8 raksti

Kamēr uz brīdi atpūtos no visa, kas saistīts ar BBQ un dizaina ziņām kā tādām, tad pa vidam arī aprīļa 8 skatītākie raksti ir izpalikuši.  Tad nu centos atkal sevi saņemt rokās, lai tad arī nopublicētu tos rakstus, kuri visvairāk ir uzrunājuši lasītājus.   

12.maijs,2010 dizains
Sarullējams "zig-zag" krēsls
Sarullējams "zig-zag" krēsls

Līdzīgi, kā ar Uros Vitas veidoto sarullējamo krēslu, arī Joris Spiertz "Stoel" ir zināmā mērā konstrukcijas blefs. Tiesa, šajā gadījumā krēsls, lai krēsls vispār būtu izmantojams, savienojumi tiek veidoti ar metāla leņķiem.  "Stoel" krēslam ir divi varianti, bet atšķiras tikai ar to, ka viens ir sazāģēts un sastiprināts ar auduma...

12.maijs,2010 dizains
Suņu barība,kas padara tos stiprus
Suņu barība,kas padara tos stiprus

Šī reklāma izraisīja pārdomas. Idejas mērķis ir parādīt, ka šī suņu barība tos padara stiprus, bet atrautā roka, manuprāt, var nostrādāt citādi. Tu taču nevēlies, lai tavs suns ir tik enerģijas un spēka pilns, ka nav iespējams viņu izvest ārā, vai, piemēram, pārrauj ķēdi, ja sēž pie būdas.  

12.maijs,2010 dzīvesveids
Salātu bļoda ar ķepām
Salātu bļoda ar ķepām

Pēdējā laikā cilvēkiem patīk runāt par to, kas ir dizains. Vārds šķiet jau novalkāts, tomēr ne par to. Viena no labākajām īpašībām dizainam ir tā, ka tiek kaut kas atrisināts vai uzlabots. Šajā gadījumā tā ir Pengelly Design veidotā bļoda, kura ieguvusi 2010. gada Red Dot apbalvojumu.  

11.maijs,2010 dizains