Saplaisājušā spoguļa lampa
Saplaisājušā spoguļa lampa

Kārtējā lieliskā ideja ar vairākām funkcijām. Lampa, spogulis un dekors vienā priekšmetā. Hye-Yeon Kim ir radījusi tiešām interesantu un skaistu produktu. Izmantojot plaisas, tiek veidoti dažādi ornamenti un zīmējumi, piemēram, koka lapa, zivs vai puķe. Gaisma plūst cauri plaisām un tumsā spogulis kalpo kā noskaņas radošs gaismas objekts. Lieliski!

29.decembris,2009 dizains
Ēdams 2010. gada kalendārs
Ēdams 2010. gada kalendārs

Reklāmas aģentūra no Maķedonijas Futura2/2 ir izveidojuši lielisku reklāmu priekš Wolrd Wide Bakery. Mīklas rullis, ar kuru var izveidot ēdamu 2010. gada kalendāru.  

28.decembris,2009 dzīvesveids
Moderns un praktisks papīrgrozs
Moderns un praktisks papīrgrozs

Viens no tiem priekšmetiem, kurš, atrisinot it kā sīkas problēmas, liek pabrīnīties par funkcionalitāti. Papīrgrozs "Trash.Know", kuru veidojis dizainers Tsai Cheng-Yu priekš sadarbībā ar Unique Art, ir atrisinājis trūkumu, ar kuru es saskaros diezgan bieži. Iznesot atkritumus, bieži vien aizmirstu ievietot jaunu maisiņu, bet kad esmu to konstatējis, tad slinkums...

28.decembris,2009 dizains
2009. gada 25 populārākie raksti
2009. gada 25 populārākie raksti

Gads nu ir garām un jāpaskatās, kas pa gadu ir sarakstīts. Tiesa, daži rezultāti mani patīkami iepriecināja, bet daži (piemēram, pirmā vieta) bija pašsaprotami satura dēļ. Iespējams, ka ja dati būtu nedaudz precīzāki, tad būtu kādas izmaiņas, bet principā priecē latviešu darbu lielais īpatsvars (kuru lapā nav ļoti daudz), kas...

26.decembris,2009 dizains
IKEA mēbeļu portreti
IKEA mēbeļu portreti

Charis Tsevis ir paveicis tiešām lielisku darbu, veidojot 5 portretus no IKEA vasaras un rudens mēbeļu un produktu kolekcijas. Darbi tapuši sadarbībā ar Forsman & Bodenfors aģentūru un ieguvuši Epica Award 2009 un European Design Awards godalgas.   

23.decembris,2009 dzīvesveids
Florian Nicolle darbu unikālais stils
Florian Nicolle darbu unikālais stils

Pēc nogurdinošas darba dienas un sauļošanās LCD gaismā, šādu darbu apskate ir kaifs. Florian Nicolle jeb Neo ir grafiskais dizainers no Francijas, kurš veido fantastiskus darbus, kuros krāsu pilnīgs vai nepilnīgs klājums miksējās ar parastām līnijām. Nereti fonā izmantotas arī vārdu rindas, kuras piedod klāt savu šarmu.  

22.decembris,2009 māksla