Rotas, kas atdala ķermeņa daļas
Rotas, kas atdala ķermeņa daļas

Art Lebedev "Punctirus" ir atjautīgi veidotas rotas lietas, kuras nevar palikt nepamanītas. Pieguļošā aproce un kaklarota veido griezšanas līniju. "Punctirus" rotas tika pabeigtas pavisam nesen, 23. decembrī.   

05.janvāris,2010 dizains
Liektas līnijas grīdas seguma paneļos
Liektas līnijas grīdas seguma paneļos

Gadu laikā grīdas segumi ir krietni attīstījušies. Tāpat arī cilvēki arvien vairāk izvēlas dabīgu materiālu grīdu segumus. Tiesa, izmaksu dēļ, bieži tiek izvēlēts plastisks materiāls, kas tikai atgādina koku, lai gan nu jau ražotāji piedāvā visdažādāko veidu laminātus un parketus. Šodien uzgāju grīdas segumu, kurš krietni piesaistīja uzmanību ar savu...

04.janvāris,2010 dizains
Sarullējams krēsls
Sarullējams krēsls

Uros Vitas ir izveidojis krēslu "Miesrolo", kurš veidots no koka līstēm, kuras sastiprinātas ar izturīgu sintētisku materiālu. Krēsla konstrukcija atgādina procesu, kurā top liekti līmētas koka detaļas.  Vairāk informāciju par veidotāju un darbu var atrast Uros behance.net profilā.

30.decembris,2009 dizains
Būvgružu sēžamie
Būvgružu sēžamie

Šos gan vairāk var uzskatīt par mākslas darbiem, nevis par veikala preci. Tas, ka tiek izmantoti materiāli, kas iegūti no graustiem, piedod krēsliem "zaļumu", tiesa no lietošanas viedokļa jau neko saudzīgi nav. Ne velti vecāki audzinādami neļāva sēdēt uz akmeņiem un auksta materiāla virsmām, tomēr ideja un izpildījums interesants un...

29.decembris,2009 dizains
Saplaisājušā spoguļa lampa
Saplaisājušā spoguļa lampa

Kārtējā lieliskā ideja ar vairākām funkcijām. Lampa, spogulis un dekors vienā priekšmetā. Hye-Yeon Kim ir radījusi tiešām interesantu un skaistu produktu. Izmantojot plaisas, tiek veidoti dažādi ornamenti un zīmējumi, piemēram, koka lapa, zivs vai puķe. Gaisma plūst cauri plaisām un tumsā spogulis kalpo kā noskaņas radošs gaismas objekts. Lieliski!

29.decembris,2009 dizains
Ēdams 2010. gada kalendārs
Ēdams 2010. gada kalendārs

Reklāmas aģentūra no Maķedonijas Futura2/2 ir izveidojuši lielisku reklāmu priekš Wolrd Wide Bakery. Mīklas rullis, ar kuru var izveidot ēdamu 2010. gada kalendāru.  

28.decembris,2009 dzīvesveids