Anthony Geoffroy karikatūras
Anthony Geoffroy karikatūras

Katram māksliniekam ir savs stils. Anthony Geoffroy veidotajām karikatūrām, protams, ir savs, kurš piesaistīja uzmanību ar detalizētību un populāro tēlu atveidošanu. 

19.December,2009 māksla
Soo Kwon lampas dizains
Soo Kwon lampas dizains

Ieraugot lampu, pirmās asociācijas ar 3 dimensiju modelēšanas programmām, lai gan projekta aprakstā tiek minēta tikai iespaidošanās no gaismas stara krišanas. Dizainere Soo Kwon ir izveidojusi lampu "Licht", kura veidota šobrīd diezgan aktuālajā `wire` jebšu tīklojuma stilā. Ideja ir forša un, manuprāt, oriģināla.

18.December,2009 dizains
Pašaizsardzības akadēmija gados vecākiem cilvēkiem
Pašaizsardzības akadēmija gados vecākiem cilvēkiem

No vienas puses asprātīga, no otras puses neētiska reklāma. Lai gan reklāma pilda funkciju un uzskatāmi parāda reklamējamā produkta funkciju, dažas lietas šķiet neiederas. Pašaizsardzība ir domāta, lai aizsargātos un neitralizētu uzbrucēju, nevis pazemotu ar spieķi dibenā (kas gan ir labs melnais humors). Lai gan uzbrucējiem ir ielikti ieroči rokās,...

18.December,2009 dzīvesveids
Philco PC - unikāls retro dizains
Philco PC - unikāls retro dizains

Skaidrs, ka daudziem šis dizains asociēsies ar iMac, bet ar iMac tam nav īsti nekāds sakars. Dizainers Dave Schultze no SchultzeWORKS ir izveidojis galda datora dizainu, kuram iespaidus radis no 1954. gadā ražota TV, to papildinot ar vecas rakstāmmašīnas un steampunk elementiem. 

18.December,2009 dizains
Jordan S. Dill iedvesmas radošā māksla
Jordan S. Dill iedvesmas radošā māksla

Lielisks veids kā atklāt jaunās galerijas, kuras pat lāga neesmu izmēģinājis. Bildēs, kuras pievienoju, ir redzama fantastiska un savā ziņā apburoša māksla. Jordan S. Dill, kurš arī Native American Village redaktors, savus darbus apraksta ar saviem iespaidiem dzejolī vai poēmā, kas pastiprina šo darbu tēlainību. 

18.December,2009 māksla
Krēsls ar automašīnas sēdekļa dizainu
Krēsls ar automašīnas sēdekļa dizainu

Ir redzēts gan filmā, gan dzīvē no vecām/nelietderīgām mašīnām izrauti sēdekļi, kuri tiek izmantoti par krēsliem, nereti tiem modificējot pamatni, tomēr nebiju redzējis krēslu, kurā tik veiksmīgi ir ienests automašīnu sēdekļu dizains. Plūstošās līnijas un formas padara šo krēslu patiešām vienreizēju! Ne velti autors Benjamin Claessen krēslu ir nodēvējis par "ChAir". 

17.December,2009 dizains